Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   

Wypożyczalnia: przyczepy


 

Niezmiernie miło nam poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę o przyczepy do przewozu motocykli i quadów. Poniżej przedstawiamy prezentację w/w przyczep.

 

 

Jest kilka powodów, dla których warto wypożyczać u nas przyczepy:

 

 1. Mamy czynne 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że w godzinach otwarcia firmyPn-Pt 8.00-18.00 Sobota 8.00-14.00 Niedziela i święta 9.00-10.00 przyczepę wypożyczasz i oddajesz w dowolnym dniu tygodnia.


 2. Przyczepę wypożyczasz tylko na tak długo, jak jest Ci potrzebna: nawet na 1 godzinę.

  Jeśli potrzebujesz ją na dłużej, dostajesz atrakcyjną dobową ofertę cenową.

  Wypożyczając powyżej tygodnia otrzymasz dodatkowo rabaty. Elastyczny cennik minimalizuje więc koszty wypożyczenia.

 3. Udzielimy Ci fachowego wsparcia technicznego. Wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące budowy przyczep oraz ich eksploatacji. Nawet jeśli wypożyczasz przyczepę po raz pierwszy, z nami na pewno dasz sobie radę.

 4. Możesz zamówić sobie przyczepę na wybrany termin.

 5. Bardzo dbamy o dobry stan techniczny naszych przyczep. Regularnie sprawdzamy ich funkcjonowanie, dodatkowo przeglądamy przy każdym wypożyczeniu i jesteśmy otwarci na uwagi ze strony Klientów.

 6. Wraz z przyczepką, nieodpłatnie wypożyczamy Ci trójkąt ostrzegawczy (jadąc z przyczepą musisz mieć dwa) i kłódkę, którą zabezpieczysz zaczep przyczepy na haku swojego samochodu. Na życzenie dostaniesz do tego koło manewrowe, również bez dodatkowych opłat.

 7. Wszystkie nasze przyczepy i lawety posiadają bardzo dobrej jakości uchwyty podłogowe, dzięki którym możesz unieruchomić i w ten sposób zabezpieczyć swój ładunek.

 8. Za niewielką opłatą możesz wypożyczyć pasy transportowe (w kompletach z klamrami) w wybranych przez Ciebie długościach i szerokościach.

Wypożyczysz u nas przyczepy typu lekkiego, jednoosiowe i dwuosiowe a także do przewozu motorów. Przyczepka może mieć skrzynie odkrytą lub z plandeką; w ofercie są również przyczepy z płachtą lub kryte plastikiem. Wybór jest spory, więc ważną kwestią jest dobranie przyczepy odpowiedniej do Twoich potrzeb.

Przed wypożyczeniem: mini-poradnik w 3 łatwych krokach.

 1. Sprawdź gabaryty ładunku, który chcesz przewieźć: jego długość, szerokość i wysokość.

  W tabeli wymiarów znajdź przyczepę odpowiadającą tym wymiarom. Tabela pokazuje wymiary wewnętrzne skrzyni przyczepy. Podana wysokość to odległość podłogi przyczepy od najniższego punktu pod plandeką.

 2. Sprawdź ciężar ładunku i uciąg haka holowniczego samochodu, którym będziesz ciągnąć przyczepę.

  Ciężar ładunku określ tak dokładnie jak tylko możesz. To pomoże Ci wybrać przyczepę o odpowiedniej ładowności a także stwierdzić czy możesz ją ciągnąć swoim samochodem.

  Ładowność przyczepy to ilość kilogramów, którą przyczepa może przewieźć bez ryzyka jej uszkodzenia. Przeładowanie przyczepy

  Oblicz czy Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) przyczepy nie przekracza uciągu haka tego samochodu. DMC to suma masy własnej przyczepy i ładunku. DMC każdej z przyczep znajdziesz w tabeli.

  Wartość uciągu haka holowniczego sprawdzisz w dowodzie rejestracyjnym samochodu.

  Aby móc jechać bez przeszkód, DMC przyczepy musi być mniejsze lub równe uciągowi haka.

 3. Skontaktuj się z nami aby ustalić dostępność wybranej przyczepy w odpowiednim czasie i ewentualnie zamówić ją sobie.

  Jeśli masz jakiekolwiek trudności z wyborem przyczepy, to zadzwoń lub przyjedź - chętnie pomożemy!